pieslēgties basket waiting

Palīdzība

PĀRSKATS:

 

Kā izvēlēties un iegādāties preces?

- Pasūtiet, vadoties pēc parauga

- Pasūtiet, vadoties pēc preces

- Pasūtiet, vadoties pēc atslēgvārda

 

Kā maketēt preces?

- Izveidojiet savu maketu

- Teksts

- Atkāpes

- Līnijas

- Apmale

- Zīmējums

 

Izvēlieties preces detaļas

 

Pirkumu grozs

- Kā izmainīt preču skaitu pasūtījumā?

- Kā izdzēst preci no pasūtījuma?

- Kā atgriezties pirkumu groza lapā?

- Kā papildināt grozu ar precēm?

- Kā pabeigt pasūtījumu?

 

Iziešana no veikala

 

Jūsu dati

- Esat aizmirsis paroli?

- Esat aizmirsis savu lietotāja vārdu?

- Vēlaties nomainīt savus datus vai paroli?

 

Biežāk uzdotie jautājumi

- Kā atrast konkrētu preci?

- Kur atrast iepriekšējos pasūtījumus?

- Vai mani dati ir drošībā?

- Kas ir mēneša prece?

- Kāds ir preču izgatavošanas laiks?

 

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

 

 

PRECES IZVĒLE UN IEGĀDE

 

Ir vairākas iespējas:

 

1. PASŪTIET, VADOTIES PĒC PARAUGA. Izvēlieties maketa paraugu, kas atbilst Jums nepieciešamajam tekstam. Atbilstoši tam tiks pievienots preces modelis.

 

2. PASŪTIET, VADOTIES PĒC PRECES. Pārlūkojiet katalogu, izvēlieties preces un ielieciet tās pirkumu grozā.

 

3. PASŪTIET, VADOTIES PĒC ATSLĒGVĀRDA. Ierakstiet meklēšanas lodziņā preces artikula numuru, preces kodu vai nosaukumu. Sistēma atradīs un Jums piedāvās atbilstošās preces.

 

 

 1. PASŪTIET, VADOTIES PĒC PARAUGA

 

1. Izvēlieties preču kategoriju un noklikšķiniet uz saites Paraugi. Jūs ieraudzīsiet vairākus maketu paraugus un to izmērus. Ja agrākās iepirkšanās reizēs būsiet saglabājis savu maketu paraugus, atradīsiet tos šķirklī Jūsu paraugi.

 

2. Noklikšķinot uz maketa parauga, Jums tiks piedāvātas visas atbilstošā izmēra preces (plus mīnus 10% no izvēlētā parauga nospieduma lieluma).

 

 

2. PASŪTIET, VADOTIES PĒC PRECES

 

Nospiediet izvēlnes rindā atrodamo pogu Katalogs un noklikšķiniet to preču kategoriju, kurā gribat iepirkties. Izvēlieties preci un nospiediet pogu Pasūtīt.

 

Ja precei ir maketējama klišeja:

 

A) Atvērsies lapa ar vienu vai vairākiem maketu paraugiem. Ja agrākās iepirkšanās reizēs būsiet saglabājis savu maketu paraugus, atradīsiet tos šķirklī “Jūsus paraugi”. Izvēlieties paraugu vai nospiediet pogu Izveidot jaunu, lai maketu izveidotu pats.

            B) Ja izvēlētajai precei maketa paraugu nav, maketēšanas lapa atvērsies tūlīt.

 

Ja precei maketējamas klišejas nav:

 

A) Atvērsies lapa, kur varēsiet izvēlēties preces detaļas. Lai preci ieliktu grozā, nospiediet pogu “Pasūtīt”.

            B)  Ja detaļu izvēles nav, atvērsies Pirkumu groza lapa.

 

 

3. PASŪTIET, VADOTIES PĒC ATSLĒGVĀRDA

 

Ja zināt pasūtāmās preces artikula numuru vai preces nosaukumu, ierakstiet to lodziņā Pasūtīt, vadoties pēc atslēgvārda un nospiediet pogu “Pasūtīt”. Ja prece ir maketējama, Jūs nokļūsiet vai nu paraugu, vai maketēšanas lapā. Ja prece nav maketējama, tā tiks ielikta pirkumu grozā.

 

 

 

KĀ MAKETĒT PRECES?

 

Izveidojiet savu maketu

 

Šajā lapā Jūs varat izveidot savu preces maketu. Veiktās izmaiņas varat aplūkot, nospiežot pogu “Atjaunot redzamo maketu. Izmantojot lodziņu “Palielināt”, Jūs varat mainīt ekrānā redzamo maketa lielumu.

 

Nospiežot ekrāna kreisajā malā esošo pogu “Izvēlieties: ..., precei varēsiet mainīt nospieduma krāsu vai citu pazīmi. Skat. zemāk “Izvēlieties preces detaļas”.

 

Tur var atrasties arī pogas “Nākamais lielākais un “Nākamais mazākais. Nospiežot vienu no m, Jūs nokļūsiet pie nākamās lielākās/mazākās preces tajā pašā preču grupā, saglabājot jau izveidoto maketu. Lūdzu, pārbaudiet, vai jaunā prece Jums der.

 

Maketēšanai izmantojiet visus nepieciešamos šķirkļus. Pārejot no viena šķirkļa uz citu, makets automātiski tiks saglabāts un maketa attēls atjaunots.

 

 

ŠĶIRKĻI

 

Teksts

 

Ievadiet tekstu, izvēlieties fontu, fonta izmēru, teksta novietojumu un izcēluma veidu trekninājumu, kursīvu vai pasvītrojumu. Noklikšķinot uz saites “Fontu paraugi, atvērsies logs, kurā varēsiet tos apskatīt.

Regulāri atjaunojiet redzamo maketu. Ja teksts vai apmale izvēlētajam modelim būs par lielu, parādīsies brīdinājums, ka jāizvēlas lielāks preces modelis vai samazina fonta izmērs.

 

Atkāpes

 

Te Jūs varat papildus pozicionēt tekstu pa horizontāli un vertikāli (piem., -3 pt vai 10 pt) attiecībā pret preces kreiso malu un augšmalu, t.i., pozitīvs skaitlis pavirzīs rindu pa labi/uz leju; negatīvs skaitlis pavirzīs rindu pa kreisi/uz augšu.

 

Līnijas

 

Šeit varat ievietot pasvītrojuma līnijas – pa labi/pa kreisi no teksta vai abpus tekstam. “Attālums no malas” ir vēlamais attālums no līnijas gala līdz teksta laukuma malai.

 

Apmale

 

Te ir iespēja izveidot dažāda biezuma un formas apmales.

 

Zīmējums

 

Te Jūs varat ievietot logotipu vai citu zīmējumu no sava datora cietā diska. To var izdarīt tikai reģistrētie lietotāji. Ievadītais zīmējums tiks saglabāts, un to varēs izmantot citās iepirkšanās reizēs. Atcerieties, ka failam jābūt Bitmap formātā (.bmp). Zīmējuma lielumu ir iespējams procentuāli mainīt.

 

 

Ja vēlaties pa e-pastu saņemt izveidoto maketu dabiskajā izmērā, lai to pārbaudītu, nospiediet pogu “Nosūtīt uz e-pastu”.

 

Kad makets ir izveidots, nospiediet pogas “Atjaunot redzamo maketu un “Pasūtīt. Nākamajā lapā ir pēdējā iespēja maketu pārbaudīt. Ja gribat veikt izmaiņas, atgriezieties maketēšanas lapā, nospiežot pogu “Atpakaļ (veikalā, nevis meklētājā). Reģistrētie lietotāji var saglabāt savus maketus, piešķirot tiem brīvi izvēlētus nosaukumus, lai tos kā paraugus izmantotu turpmākajās iepirkšanās reizēs (citiem lietotājiem šie maketu paraugi nebūs pieejami). Lai to izdarītu, ievadiet parauga nosaukumu (paraugi tiks sakārtoti alfabētiskā secībā) un nospiediet pogu “Saglabāt un ielikt grozā. Ja maketu saglabāt nevēlaties vai arī esat nezināms lietotājs, nospiediet pogu “Ielikt grozā. Abos gadījumos nokļūsiet pirkumu groza lapā.

 

 

 

IZVĒLIETIES PRECES DETAĻAS

 

Šajā lapā varat izvēlēties preces detaļas, piem., zīmoga nospieduma krāsu, datuma formātu utt. Lai to izdarītu, noklikšķiniet uz viena no piedāvātajiem variantiem. Izvēlētais variants tiks iekrāsots.

 

Lai atgrieztos maketēšanas lapā, nospiediet pogu “Apstiprināt” vai nemaketējamām precēm – pogu “Pasūtīt”.

 

 

 

PIRKUMU GROZS

 

Kā izmainīt preču skaitu pasūtījumā?

 

Izmainīt preču skaitu vai izdzēst preci no pasūtījuma varat Pirkumu groza lapā. Pēc izmaiņu veikšanas nospiediet pogu Atjaunot groza saturu.

 

 

Kā izdzēst preci no pasūtījuma?

 

Preci no pirkumu groza var izņemt, ieklikšķinot lodziņā Izdzēst pie attiecīgās preces.

 

 

Kā atgriezties Pirkumu groza lapā?

 

Šajā lapā varat atgriezties, nospiežot izvēlnes rindā atrodamo pogu “Pirkumu grozs.

 

 

Kā papildināt grozu ar precēm?

 

Atrodoties Pirkumu groza lapā, Jūs varat turpināt iepirkšanos, nospiežot pogu “Turpināt iepirkties vai pogu “Sākums. Tā Jūs nokļūsiet kataloga augstākajā līmenī.

 

Pārbaudes lapā nospiežot pogu “Ielikt grozā”, Jūs nokļūsiet Pirkumu groza lapā, kur preces s pievienotas groza saturam.

Noklikšķinot uz saites “Norādījumi, varat izteikt īpašus norādījumus par preču piegādi.

 

Rūpīgi pārbaudiet savu pasūtījumu!

 

 

Kā pabeigt pasūtījumu?

 

Kad visas preces ieliktas grozā un ir ievadīts nepieciešamais preču skaits (neaizmirstiet atjaunot groza saturu), nospiediet pogu “Pabeigt pasūtījumu”. Ja esat “nezināms lietotājs”, Jūs nokļūsiet reģistrācijas lapā. Pēc reģistrēšanās Jūs atkal nonāksiet pie sava pasūtījuma un varēsiet iziet no veikala.

 

 

 

IZIEŠANA NO VEIKALA

 

Šajā lapā Jūs vēlreiz varat labot un papildināt savus datus. Ja esat saglabājis vairākas juridiskās un/vai piegādes adreses, nepieciešamo ātri varat izvēlēties, nomainot īso nosaukumu izvēlnes lodziņā. Lūdzu, izvēlieties preču piegādes un apmaksas veidu, kā arī izlasiet un akceptējiet preču pasūtīšanas noteikumus. Logi “Jūsu pasūtījuma Nr.”, “Pieprasījuma Nr.” u.c. domāti Jūsu ērtībai. To aizpildīšana nav obligāta.

 

Lai pilnībā pabeigtu pasūtījumu, nospiediet pogu “Apstiprināt un nosūtīt pasūtījumu. Nākamajā lapā redzēsiet pasūtījuma apstiprinājumu. Lai izietu no veikala, nospiediet izvēlnes rindā atrodamo pogu “Iziet”.

 

 

 

JŪSU DATI

 

Esat aizmirsis paroli?

 

Noklikšķiniet uz saites Aizmirsāt paroli? sākuma lapā un ievadiet savu lietotāja vārdu. Jūs saņemsiet e-pasta vēstuli ar paroli.

 

Esat aizmirsis savu lietotāja vārdu?

 

Noklikšķiniet uz saites Aizmirsāt paroli? un paziņojiet to mums, nosūtot e-pasta vēstuli uz norādīto adresi. Jūs saņemsiet e-pasta vēstuli ar lietotāja vārdu.

 

Vēlaties nomainīt savus datus vai paroli?

 

Nospiediet izvēlnes rindā esošo pogu Jūsu dati”. Tur Jūs varēsiet nomainīt paroli, atjaunot savus datus, kā arī ievadīt vienu vai vairākas rēķina un preču saņemšanas adreses.

 

 

 

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

 

Kā atrast konkrētu preci?

 

Nospiediet izvēlnes rindā atrodamo pogu “Meklāt preci”. Visērtāk konkrētu preci var atrast, meklējot pēc atslēgvārda, piem., 4913 Printy. Ievadiet atslēgvārdu meklēšanas lodziņā un nospiediet pogu “Meklēt. Ja atslēgvārdam atbildīs vairākas preces, Jums tiks piedāvātas tās visas. Noklikšķiniet uz vajadzīgās preces un veiciet pasūtījumu kā parasti.

 

Kur atrast iepriekšējos pasūtījumus?

 

Nospiediet izvēlnes rindā atrodamo pogu “Pasūtījumu vēsture. Te atradīsiet visus agrāk veiktos pasūtījumus, kā arī varēsiet tos pasūtīt atkārtoti.

 

Vai mani dati ir drošībā?

 

Mēs izmantojam Secure Sockets Layer (SSL) tehnoloģiju, ko atbalsta lielākā daļa interneta pārlūkprogrammu. Šī tehnoloģija automātiski:

 

            - kodē informāciju, tai ceļojot pa internetu;

            - pārbauda servera identitāti, izmantojot sertifikātu un digitālo parakstu;

            - nodrošina, ka galamērķī nonāk vēstules sākotnējais saturs;

            - piedāvā augstāko internetā pieejamo drošības līmeni.

 

Kas ir mēneša prece?

 

Mēneša prece ir jauna prece, ar kuru vēlamies Jūs iepazīstināt, vai arī akcijas prece, kas tiek piedāvāta ar atlaidi. Noklikšķiniet uz saites, lai ieliktu to pirkumu grozā.

 

Kāds ir preču izgatavošanas laiks?

 

Precēm, kam nepieciešama gumijas klišeja, izgatavošanas laiks ir 24 stundas vai nākamā darba diena. Pārējās preces ir pieejamas nekavējoties.

 

Pasūtot abu veidu preces, izgatavošanas laiks ir 24 stundas. Ja tūlīt pieejamās preces vēlaties saņemt ātrāk, lūdzu izveidojiet divus atsevišķus pasūtījumus.